СК Полтава уникнув поразки у битві лідерів, Кудрівка здолала Діназ: турнірна таблиця групи Б Першої ліги

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
16
1 голос
Матч СК Полтава – ЮКСА
Десятого жовтня відбулося два матчі у рамках 11 туру групи Б української Першої ліги сезону 2024/25 років, в одному з яких зустрічалися лідери СК Полтава та ЮКСА.

Лідери групи Б СК Полтава та ЮКСА зустрічалися між собою Кастро у першому таймі вивів команду з Київщини вперед. Полтавська команда тривалий час шукала щастя біля воріт суперника, намагаючись уникнути поразки, але це їй довго не вдавалося. І лише у компенсовані хвилини гри нападник господарів Стрельцов, що вийшов на заміну у другій половині зустрічі, зрівняв рахунок – 1:1. Як наслідок, СК Полтава продовжив свою безпрограшну серію та втримує триочкову перемогу над ЮКСою у турнірній таблиці.

В іншому матчі групи цього дня Діназ зазнав домашньої поразки від Кудрівки: єдиний гол на рахунку Литовченка.