Син легендарного тренера пояснив, як залишив Україну: нині перебуває в Іспанії

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
73
3 голоси
Син легендарного тренера пояснив, як залишив Україну: нині перебуває в Іспанії
Остап Маркевич
Остап Маркевич поділився своїми планами на майбутнє та розкрив своє місцеперебування. Пояснив як чином зміг залишити Україну та відправитися до Іспанії.

Помічник головного тренер Карпат Остап Маркевич у наступному сезоні не буде працювати на своїй посаді у львівському клубі.

Про це сам фахівець розповів в інтерв’ю «Українському футболу».

«Мене не було на грі з Лівим Берегом та Інгульцем. На цей час знаходжусь в Іспанії, тому що мені потрібно вирішити питання з іспанською резиденцією, яку я продовжую. Для отримання документів необхідна моя фізична присутність. З 2015 року я і моя сім’я живемо в Іспанії, мій син вчиться в іспанській школі, та й взагалі багато юридичних аспектів вимагає моєї присутності тут.  Як виїхав з України? Я вже не раз виїжджав і повертався в Україну у встановлений законодавчому порядку спосіб. Незабаром планую повернення в Україну», – сказав Остап Маркевич. 

Остап Миронович розповів про своє майбутнє у Карпатах.

«З нового сезону мене вже не буде в тренерському штабі Карпат. Хоча, можливо, залишусь у структурі клубу. На прохання батька допомогти йому в Карпатах в мене не було шансів відмовитись. Ми виконали завдання – Карпати вийшли в УПЛ. Я допоміг батьку і своєму рідному клубу, а далі в мене своя дорога. Хотів би продовжити свою власну кар’єру головного тренера», – додав Остап Маркевич. 

Раніше в телеграм-каналі ТаТоТаке з’явилась інформація, що Остап Маркевич із середини травня фізично не працює у львівських Карпатах та перебуває за кордоном.

  • Карпати стали срібники призерами Першої ліги сезону 2023/24 років та у наступному сезоні зіграють в УПЛ.
  • Чемпіоном Першої ліги став Інгулець з Кіровоградщини.