Шість голів, купа моментів і вилучення: Епіцентр та Минай видали феєрію у «Турнірі чотирьох»

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
606
1 голос
Боротьба гравців Епіцентра та Миная. Фото: ФК Епіцентр
Сьогодні, 26 липня, у Рівне завітали ужгородський Минай та кам’янець-подільський Епіцентр. Команди стали учасниками другого півфіналу «Турніру чотирьох» з вихід в УПЛ.

Цей матч був протилежністю першій зустрічі, де зіштовхнулись Лівий берег та Металіст 1925. Якщо у першій грі 1/2 фіналу команди брали певні паузи, то у другому матчі гра йшла без зупинки.

Уже на 11 хвилині кам’янчани вийшли вперед зусиллями Миколи Миронюка, який відгукнувся на розрізний пас Владислава Мороза та переграв воротаря. Однак, радість гравців Епіцентра не була довгою.

Вже на 19 хвилині з-за меж штрафного пробивав Владислав Вакула. М’яч йшов у ближній кут, але воротар команди з Кам’янця-Подільського із ним не впорався – 1:1.

Відео голів доступне ТУТ

Далі обидві команди створювали моменти. Але дуже важливими у цій грі стали індивідуальні помилки підопічних Нагорняка.

Спочатку на 43 хвилині Мороз віддавав на воротаря, але натомість вивів Вакулу на власні ворота. Нападник Миная не зміг вивести свою команду вперед. Проте, в другому таймі індивідуальна помилка Андрія Ліповуза призвела до того, що півзахисник закарпатців Дмитро Пріхна заволодів шкіряним біля воріт Епіцентра та вивів свою команду вперед – 1:2. Але гості раділи не довго. Сергій Нагорняк випусти на поле вінгера Івана Бендеру і той уже на 67 хвилині вдало пробив головою - 2:2.

Ще за десять хвилин Микола Миронюк протягнув м'яч у штрафний майданчик та точно навісив на Данила Кравчука, який пробив у протихід голкіперу - 3:2. Трохи пізніше Миронюк отримав вилучення, а Минай зрівняв рахунок зі штрафного удару.

Все вирішувалось у серії пенальті, де перемогли ужгородці.

«Турнір чотирьох», півфінал

Епіцентр – Минай – 3:3 (3:5 пен.)

Голи: Миронюк 12, Бендера 67 – Вакула 19, Пріхна 57, Ременяк 87

Вилучення: Миронюк 85.

• В минулому сезоні закарпатська команда посіла підсумкове 15-те місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, через що вилетіла до Першої ліги.
  • Попри те, що вісім із 15 представників УПЛ проголосували за те, що вакантне місце має посісти ФК Минай, який фінішував у минулому сезоні на 15 сходинці в турнірній таблиці елітного дивізіону, Виконком УАФ прийняв рішення провести перехідний турнір;