Визначився перший учасник фіналу «Турніру чотирьох»: Лівий берег у серії пенальті переміг Металіст 1925

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
95
1 голос
Гравці Лівого берега та Металіста 1925. Фото: Лівий берег
У столиці, на «Арені Лівий берег, відбувся перший півфінальний матч «Турніру чотирьох» за вихід в майбутній сезон Української Прем’єр ліги.

У цьому матчі Лівий берег приймав харківський Металіст 1925. Стартовий тайм почався саме з атак гостей і у перші хвилини саме харків’яни кілька разів могли виходити вперед.

Проте, з часом господарям поля вдалось збити темп та напругу біля своїх воріт. І найголовнішою проблемою киян стало те, що у першому таймі кілька їхніх футболістів «сіли» на жовті картки у негативному сенсі відзначились: Валерій Самар, Владислав Войцеховський та Руслан Дедух. Коли здавалось, що перший тайм закінчиться нічиєю господарі поля перехопили м'яч і Когут точно прострелив на Войцеховського – 1:0.

Відео голів доступне ТУТ

Попри очікування, друга половина гри не почалась зі шквальних атак Металіста 1925, а з часом характер матчу став абсолютно нічийним. Попри це, рахуно був саме на користь команди із Києва. Коли вже здавалось, що матч завершиться перемогою домашньої команди, прийшов рятівний гол. Після навісу Василь Кравець виграв підбір у штрафному майданчику та проштовхнув його у ворота - 1:1 і серія пенальті.

Боротьба футболістів Лівого берега та Металіста 1925. Фото: ФК Лівий берег

У пробиті одинадцятиметрових кращимим виявились футболісти

«Турнір чотирьох», півфінал

Лівий берег – Металіст 1925 – 1:1 (5:4 пен.)

Гол: Войцеховський 45+1 - Кравець, 90+3

Незабитий пенальті у серії: Моура.

Тепер, 30 липня, Лівий берег зіграє фінал проти переможця пари Епіцентр - Минай.