Шість голів і три вилучення. Шахтар добився в Кривому Розі лише нічиєї

20.08.2023 21:34

Криворізький Кривбас і донецький Шахтар видали феєричний поєдинок у четвертому турі УПЛ

У Кривому Розі гірникам пророкували проблеми, оскільки підопічні Юрія Вернидуба набрали непоганий хід, а також звикли давати бій фаворитам. У підсумку так воно і сталося.

У першому таймі команди забили аж п’ять м’ячів. Спершу Кащук замкнув простріл Зубкова, а пізніше відзначився Криськів, обігравшись із Сіканом. Затим ще й Степаненко з-за меж штрафного пробив у стійку.

На 24-й хвилині Хомченовський із передачі Дібанго сквитав один гол. Наприкінці тайму Кліщук подарував м’яч Бондаренку, який відпасував Криськіву на порожні ворота. Однак Кривбас знову скоротив відставання — цього разу Дібанго асистував Кожушку.

На початку другого тайму господарі знову мали момент, але після удару Стецькова донеччан виручила поперечина. Проте на 64-й хвилині вже Бескоровайний завершив результативним ударом подачу Задераки — 3:3.

Наприкінці зустрічі Кривбас залишився в меншості — з допомогою VAR арбітр показав червону картку Хомченовському. Проте досить швидко склади вирівнялися, оскільки через цю ж процедуру пройшов Бондаренко. Більше того, у компенсований час рефері вилучив ще й Чигринського. У підсумку команди так і не виявили сильнішого.

УПЛ. 4-й тур

Кривбас Шахтар 3:3 (2:3)

Голи: Хомченовський (24, Дібанго), Кожушко (44, Дібанго), Бескоровайний (64, Задерака) — Кащук (8, Зубков), Криськів (18, Сікан, 42, Бондаренко).

Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго, Іліч (Приходько, 81), Бізімана (Блізніченко, 81), Хомченовський, Задерака, Кожушко (Дебелко, 46), Луньов (Вакулко, 72).

Шахтар: Різник, Гочолейшвілі (Конопля, 90+5), Чигринський, Матвієнко, Топалов, Степаненко, Зубков (В’юнник, 90+5), Бондаренко, Криськів (Назарина, 62), Кащук (Келсі, 62), Сікан (Невертон, 88).

Попереджені: Хомченовський (10), Бескоровайний (32), Кожушко (33), Понєлєльнік (87), Блізніченко (90+7) — Топалов (36), Чигринський (90+1).

Вилучені: Хомченовський (73) — Бондаренко (85), Чигринський (90+5).