Мессі вселився! Українець забив диво-м'яч у першості Польщі (відео)

25.09.2023 19:02

Український півзахисник Владислав Кочергін відзначився класним забитим м'ячем у поєдинку чемпіонату Польщі

Фото rakow.com/

Ракув Владислава Кочергіна у матчі 9-го туру польської Екстракляси в гостях зустрічався з хожувським Рухом. Українець розпочав зустріч на лаві запасних і вийшов на поле аж на 79-й хвилині за рахунку 4:2 на користь гостей.

За хвилину після його виходу господарі скоротили відставання, але Кочергін не дозволив їм розвинути свій успіх. На 87-й хвилині він продемонстрував чудовий дриблінг і забив п'ятий м'яч у ворота Руха.

Таким чином, Ракув здобув перемогу з рахунком 5:3, набрав 16 очок і вийшов на третє місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Польщі. Екстракляса. 9 тур

Рух – Ракув – 3:5 (1:3)

Голи: Войтович (7), Подставський (71), Щепан (80, з пенальті) – Драхал (20, 28, 42), Плавшич (68), Кочергін (87).

Гравці збірної України знову поставили на вуха іспанську пресу: що наробили Довбик та Циганков