Шедевр і підстава від своїх: що наробив українець Анатолій Трубін у матчі Кубку Португалії (відео)

11.01.2024 09:02

Анатолій Трубін виконав чотири сейви і пропустив два м'ячі у матчі Кубку Португалії

Бенфіка Анатолія Трубіна в поєдинку 1/8 фіналу Кубку Португалії приймала Брагу. Українець вийшов на поле у стартовому складі «орлів» і відіграв увесь матч.

Вже на 8-й хвилині Трубіну довелося виймати м'яч із сітки власних воріт, однак його провини у цьому немає – стався дуже неприємний рикошет від Жоау Маріу.

Другий м'яч наш співвітчизник пропустив на 48-й хвилині, але й тут є об'єктивні причини – надто потужним вийшов удар Салазара просто під поперечину.

До того ж, Трубін зробив чотири яскраві сейви і, загалом, посприяв виходу Бенфіки у чвертьфінал – 3:2.

Кубок Португалії. 1/8 фіналу

Бенфіка – Брага – 3:2 (2:1)

Голи: Рафа Сілва (42), Кабрал (45), Аурснес (70) – Жоау Маріу (8, автогол), Салазар (48).

Загроза для футболіста збірної України: в Італії обговорюють сенсаційний сценарій