Шахтар зіграв у результативну нічию з Динамо Загреб: «гірники» не зуміли втримати перевагу у два голи

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
243
5 голосів
Гравці Шахтаря та Динамо Загреб перед поєдинком. Фото: ФК Шахтар
Сьогодні, 27 липня, донецький Шахтар у рамках навчально-тренувальних зборів у Хорватії провів контрольний матч. Суперником був переможець минулого сезону чемпіонату Хорватії - Динамо Загреб.

Шахтар провів другу товариську зустріч із Динамо Загреб у рамках предсезонного збору в Хорватії. Після вчорашньої поразки «гірників» від загребської команди з рахунком 0:1, підопічні Пушича розписали бойову нічию з хорватами з рахунком 2:2.

Всі голи зустрічі було забито протягом другого тайму поєдинку – на 54-ій хвилині рахунок відкрив Артем Бондаренко. Вже за шість хвилин «гірники» подвоїли перевагу після забитого м’яча від Кевіна.

На 64-ій хвилині головний суддя призначив у ворота помаранчево-чорних пенальті за гру рукою у своєму штрафному від Артема Бондаренка. Голом з одинадцятиметрової позначки відзначився нападник Бруно Петкович. А під кінець поєдинку пенальті для хорватської команди було призначено вдруге, оскільки Валерій Бондар порушив правила на все тому ж Петковичі. Нападник Динамо не схибив з позначки і вдруге. Після цього команди не забивали і фінальний результат матчу залишився 2:2.

Контрольний матч

Динамо Загреб – Шахтар (Донецьк) – 2:2 (0:0)

Голи: Петкович, 66, 83 – Бондаренко, 54; Кевін 60.

Шахтар (стартовий склад): Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Кевін, Зубков, Траоре

Динамо Загреб (стартовий склад): Невістич, Адемі, Ммае, Мішич, П’яца, П’єр-Габріель, Петкович, Рог, Рістовскі, Теофіль-Катрін, Ходжа.

Нагадаємо, що у попередніх поєдинках Шахтар перемагав турецькі клуби: Бешикташ (1:0) та Різеспор (5:0). Також донеччани програвали сербській Бачка-Топола (0:1) англійському Іпсвічу (0:1) перемагали Сараєво (4:1) та зіграли внічию з Хайдуком (1:1).

• Шахтар виграв УПЛ сезону 2023/24 та отримав путівку в груповий етап Ліги чемпіонів.
  • Перший офіційний матч гірників у новому сезоні мав відбутися 3 серпня проти Ворскли у чемпіонаті України, але була перенесена, оскільки команди делегували кількох гравців до олімпійської збірної України.