Шахтар здобув три очки за прикладом головного конкурента

19.05.2023 19:22

У межах 27-го туру чемпіонату України донецький Шахтар здобув непросту перемогу над рівненським Вересом

Боротьба за чемпіонство загострюється з кожним туром. Зважаючи на сьогоднішню перемогу Дніпра-1 над Колосом (2:1), гірники не мали права втрачати очок із Вересом. Номінально домашній поєдинок команда Ігора Йовічевича проводила в Рівному.

Гірники вийшли вперед на 35-й хвилині, коли Зубков отримав м’яч на правому куті штрафного, змістився в центр і з другої спроби влучив у ціль. Одразу по перерві Шахтар міг збільшити власну перевагу, однак Сікан із пенальті не переграв Когута.

Пізніше «слизький» рахунок зіграв злий жарт із Шахтарем. На 74-й хвилині після стандарту м’яч відлетів до Владислава Шарая, і той класним ударом із лету переграв Трубіна.

На щастя для гірників, у них лишався час на виправлення ситуації. У підсумку помаранчево-чорні таки забили переможний гол — подачу Ракіцького головою замкнув Матвієнко. Тож Шахтар вирішив не відставати від дніпрян — 2:1.