Шахтар здобув першу перемогу після повернення ветерана

14.08.2023 19:20

У поєдинку третього туру чемпіонату України донецький Шахтар обіграв Олександрію

Чинні чемпіони України в минулому турі втратили очки з Вересом, тож у грі з Олександрією не мали права на осічку. А містяни на старті здобули дві звитяги, тому виглядали серйозним викликом для команди Патріка ван Леувена. Крім того, гірники мали неабиякі кадрові проблеми через травми й дискваліфікації. Варто відзначити й вихід на поле Чигринського, який нещодавно повернувся в Шахтар.

У першому таймі помаранчево-чорні не відчували проблем. Після передач Гочолейшвілі забитими голами відзначилися Сікан і Траоре.

У другій 45-хвилинці Олександрія додала й зуміла відіграти один м’яч, коли Скорко замкнув подачу Шулянського. А на останніх хвилинах Різник урятував Шахтар від другого пропущеного м’яча. Тож маємо непросту перемогу гірників — 2:1.

УПЛ. 3-й тур

Шахтар — Олександрія — 2:1 (2:0)

Голи: Сікан (8, Гочолейшвілі), Траоре (31, Гочолейшвілі) — Скорко (60, Шулянський).

Шахтар: Різник, Гочолейшвілі, Чигринський (Козік, 74), Матвієнко, Топалов, Очеретько, Назарина, Криськів (Кастілло, 89), Зубков (Невертон, 83), Траоре (Келсі, 46), Сікан (В’юнник, 46).

Олександрія: Шевченко, Копина (Погорілий, 83), Бабогло, Логінов, Смирний, Калюжний (Скорко, 46), Ващенко (Мартинюк, 83), Плакса (Ковалець, 63), Калітвінцев, Кулаков, Шулянський (Джевані, 72).

Попереджені: В’юнник (70), Матвієнко (85) — Копина (45+1), Скорко (67), Калітвінцев (88), Мартинюк (90+2).