Шахтар завдяки блискучій атаці здобув перемогу над Барселоною

07.11.2023 21:55

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар сенсаційно обіграв іспанську Барселону

Фото uefa.com

Гірники прагнули реабілітуватися за виїзну поразку від каталонців — 1:2. При цьому Маріно Пушич сьогодні не міг розраховувати на Коноплю й Бондаренка.

У першому таймі українці ні в чому не поступалися іменитому супернику, а за моментами навіть переважали. І якщо на 15-й хвилині Матвієнко після закидання Ракіцького з глибини не зумів переграти тер Штегена, то на 40-й Шахтар відкрив рахунок. Судаков здорово перевів на правий фланг, Гочолейшвілі подав, а Сікан головою вразив ціль.

По перерві малюнок гри практично не змінився. Шахтар вправно оборонявся та регулярно гостро атакував. Так, тер Штегену довелося виручати Барселону після ударів із гострого кута від Гочолейшвілі й Сікана.

Наприкінці матчу гірники відверто зосередилися на захисті, проте не дозволили іспанцям навіть створити гольовий момент. Більше того, м’яч удруге побував у воротах Барселони, але гол Невертона скасували через офсайд. Тож маємо сенсаційну перемогу чемпіона України — 1:0.