Шахтар не дав Барселоні почуватися комфортно на своєму полі

25.10.2023 21:47
Категории: Топ Новини

Проте, гірникам не вдалося розжитися очками у третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів

На матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів проти Барселони Шахтар вивів новий головний тренер. На зміну Даріо Срні, який керував командою одну гру у чемпіонаті, прийшов Маріно Пушич.

Хоча чогось кардинального від боснійського фахівця побачити не довелося, та й як це могло статися, якщо наставник був із колективом усього добу. Втім, першу половину першого тайму українській команді можна було занести в актив: суперник не забив швидкий гол та й моментів біля воріт Різника було мало. Можна згадати хіба що удар Канселу на 25-й хвилині, але Різник був на висоті.

Але варто було Барселоні додати в швидкості і прийшов гол. Його автором став Торрес, ефектно пробивший метрів з 15-ти на 28-й хвилині. Цей м'яч певною мірою вибив гірників із сідла, оскільки гра в створенні, якої практично не було, розладналася повністю. А на 36-й хвилині Лопес подвоїв перевагу каталонців. У цій ситуації голкіпер Шахтаря був безсилий відбити м'яч, який від штанги влетів у ворота. 2:0.

У дебюті другого тайму жодних змін не відбулося, наче тривала перша половина гри. Так було до 62-ї хвилини, коли Шахтар забив. У гірників вийшла зразкова контратака, внаслідок якої Судаков розстріляв тер Штегена. 2:1.

Надалі підопічні Марино Пушича намагалися знайти шляхи до воріт іспанської команди, але якщо бути відвертим, то Барселона була ближче до третього голу, ніж Шахтаря до другого…