Шахтар у матчі із Зорею вирішив своє головне завдання на сезон

24.05.2023 19:18

У центральному матчі 28-го туру чемпіонату України донецький Шахтар здобув упевнену перемогу над луганською Зорею

У звітному поєдинку в Києві зійшлися перша і третя команди турнірної таблиці. Несподівана поразка Дніпра-1 у матчі з Ворсклою (1:2) ще більше додавала мотивації обом суперникам. У Зорі через травму не міг грати Герреро, тоді як у Шахтаря надовго вилетів Траоре, а Михайліченко відбував дискваліфікацію.

Уже на п’ятій хвилині гірники відкрили рахунок — Зубков протягнув м’яч флангом і віддав у центр на вхід до штрафного, а Судаков завершив класним ударом у кут. Пізніше Георгій мав ще кілька моментів, але розпорядився ними гірше. Можна пригадати також удари Сікана і Матвієнка.

Із часом Шахтар став грати по рахунку. Зоря відреагувала ударами Русина і Булеци, з якими впорався Трубін. Незадовго до перерви міг збільшувати перевагу донеччан Криськів, але після класного підключення Коноплі й невдалої спроби Судакова пробив повз порожні ворота. Луганці відповіли ударом Імерекова над поперечиною після стандарту.

По перерві Зорю підвів Снурніцин, який заробив пряму червону за брутальний фол проти Зубкова. Невдовзі гірники забили вдруге — удар Бондаренка заблокували, після чого Криськів тонко повернув на Артема до штрафного, а той розібрався з голкіпером.

За таких умов Шахтар зосередився на контролі м’яча, тож залишок гри пройшов досить нудно. Наприкінці зустрічі оформив розгром чорно-білих «джокер» Келсі, який замкнув простріл Топалова.

У підсумку гірники здобули впевнену перемогу, а заодно перервали семиматчеву виграшну серію Зорі. У день народження клубу гірники практично гарантували собі чемпіонство, адже тепер випереджають Дніпро-1 на п’ять очок.