Шахтар ще раз довів, що Верес для нього зручний суперник

09.11.2022 17:20

Донецький Шахтар у поєдинку 12-го туру впевнено розібрався із рівненським Вересом

Фото УПЛ

Свої попередні поєдинки Верес і Шахтар виграли, але хоча й кажуть, що переможні склади не міняють, сьогодні керманичі обох команд внесли певні корективи.

Для Вереса це була домашня гра, проте проводив він її не у Рівному, а в сусідньому Львові. Інтерес до протистояння підігрівало те, що головний тренер Вереса Юрій Вірт раніше впродовж тривалого часу захищав ворота саме Шахтаря. Втім, у передматчевому коментарі він зазначив, що звітний поєдинок нічим не відрізнятиметься від інших.

У першому таймі територіальна перевага донеччан сумнівів не викликала. На 23-й хвилині Когут відбив підступний постріл активного Криськіва, а невдовзі гості вийшли вперед. Кльоц сфолив на Судакову і  Mудрик виграв дуель у Когута, реалізуючи пенальті – 1:0.

За знайомим сценарієм розгорталися події й після перерви. На 65-й хвилині невгамовний Криськів подвоїв перевагу своєї команди. До речі, забивав він й у попередньому поєдинку з Інгульцем.

Верес зазнає третьої поразки поспіль на своєму полі, а Шахтар впевнено доводить, що команда з Рівного є для нього зручним суперником і продовжує гонитву за лідером – Дніпром-1.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 12 тур.

Верес – Шахтар – 0:2 (0:1)

Голи: Мудрик (30, з пенальті), Криськів (64).

Верес: Когут, Є. Пасіч, Вовченко, Мельник, Гагун, Кучеров, Кльоц (Курко, 77), В. Шарай (М. Сергійчук, 70), С. Шарай (Лебеденко, 70), Дахновський (С. Шестаков, 77), Гайдучик (М. Шестаков, 69).

Шахтар: Пятов, Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Бондар (Козік, 88), Степаненко (Назарина, 63), Мудрик (Очеретько, 88), Судаков (Петряк, 63), Бондаренко, Криськів, Траоре (Сікан, 73).

Попередження: Кльоц (71) – Степаненко (10)

В наступному турі Шахтар прийматиме Зорю, а Верес на виїзді зіграє з Олександрією.

Харьковское дерби в Ужгороде: два удаления и отмененный гол