Шахтар перевернув хід гри у Ковалівці та збільшив свій відрив

28.04.2023 17:22

У поєдинку 23-го туру чемпіонату України донецький Шахтар на виїзді здобув вольову перемогу над ковалівським Колосом

У попередньому турі гірники впустили перемогу над Динамо (1:1), а тепер вирушили до Ковалівки. Господарі показали свої єврокубкові амбіції на 13-й хвилині, коли головний бомбардир Колоса Оріховський відзначився після стандарту. Для Павла це вже восьмий гол у поточній першості.

До перерви гості відігратися не зуміли, проте на початку другого тайму Шахтар перевернув хід зустрічі. Спершу Бондаренко реалізував пенальті за гру Чоботенка рукою, а потім Артем асистував Траоре. Наприкінці зустрічі забив і «джокер» гірників — після подачі з кутового Бондаренко поцілив у стійку, а Келсі добив м'яч у сітку.

У підсумку підопічні Ігора Йовічевича здобули непросту перемогу — 3:1. Станом на зараз донеччани лідирують у чемпіонаті України з гандикапом у вісім очок.

УПЛ. 23-й тур

Колос Шахтар 1:3 (1:0)

Голи: Оріховський (13, Чоботенко) — Бондаренко (47, пенальті), Траоре (52, Бондаренко), Келсі (80).

Колос: Волинець, Кравченко, Чоботенко, Гончаренко (Новак, 72), Чорноморець, Оріховський (Ісаєнко, 76), Мілько, Богданов, Ільїн (Велетень, 85), Лисенко (Попов, 72), Болбат (Гусол, 85).

Шахтар: Трубін, Гочолеішвілі (Конопля, 46), Бондар, Матвієнко, Михайліченко (Топалов, 86), Степаненко, Швед (Тотовицький, 73), Бондаренко, Джурасек (Зубков, 46), Судаков, Траоре (Келсі, 79).

Попереджені: Волинець (52), Богданов (64) — Михайліченко (73).