Шахтар не без нервів заробив чергові три очки в УПЛ

08.04.2023 16:02

У поєдинку 20-го туру чемпіонату України донецький Шахтар в Ужгороді обіграв харківський Металіст

Тиждень тому лідер УПЛ допустив осічку у грі із Чорноморцем (2:2), тож у матчі з Металістом мав реабілітуватися. Зазначимо, що у Шахтаря повернувся Степаненко, у центрі захисту з’явився Ракіцький, на позиції правого бека грав Гочолеішвілі, а на вістрі — Сікан.

У першому таймі гірники мали значну перевагу, зокрема, після удару Сікана голкіпер перевів м’яч у стійку, а незадовго до перерви Гочолеішвілі пробив у поперечину. І все ж Єрмолову та компанії вдалося залишити свої ворота «на замку».

На 64-й хвилині Шахтар таки протиснув харків’ян — Судаков подав з лівого флангу, а Бондаренко другим дотиком відправив м’яч у сітку. Згодом міг збільшити перевагу донеччан Траоре, але Єрмолов перевів його замикання в поперечину. Згодом кіпер Металіста переграв у ближньому бою вже Судакова.

Наприкінці зустрічі харків’яни відповіли кількома небезпечними подачами. Уже в компенсований час ледь не «привіз» Трубін, подарувавши м’яч Прядуну, однак сам же виправив помилку сейвом.

У підсумку гірники здобули мінімальну перемогу і точно збережуть лідерство в таблиці. Наразі їхня перевага над Дніпром-1 складає чотири пункти, однак підопічні Олександра Кучера гратимуть завтра.