Шахтар із дублем Кевіна заскочив на верхню сходинку чемпіонату України

08.03.2024 20:10

У поєдинку 20-го туру чемпіонату України донецький Шахтар здобув перемогу над ковалівським Колосом

Підопічні Маріно Пушича розпочали весняну частину УПЛ із двох перемог, хоча одна з них — зі скандальним присмаком. Тепер же Шахтар у Львові приймав Колос, який у поточному сезоні має реноме міцного середняка.

Ковалівці шокували фаворита на восьмій хвилині, коли Ільїн завершив контратаку й відкрив рахунок. Гірники одразу ж відповіли кількома моментами, але на висоті був Фесюн.

До перерви Колос зумів протриматися, але в другому таймі Шахтар усе перевернув. Спершу Кевін обігрався з Траоре й відкрив лік голам за гірників, а потім і сам Траоре забив після стандарту.

Наприкінці зустрічі Кевін оформив дубль, а Траоре відзначився курйозним автоголом. Тож остаточний результат поєдинку — 3:2. Зважаючи на сьогоднішню поразку Дніпра-1, помаранчево-чорні очолили турнірну таблицю.