Автогол поховав Дніпро-1 в матчі чемпіонату України

08.03.2024 17:14

Дніпро-1 в матчі чемпіонату України прикро поступився львівському Руху

Фото УПЛ

Дніпро-1 в поєдинку 20-го туру чемпіонату України приймав львівський Рух. МАтч розпочався невдало для підопічних Юрія Максимова.

Вже на 5-й хвилині Едуард Сарапій головою зрізав м'яч у власні ворота. Арбітр зустрічі скористався системою VAR і таки зарахував гол.

Другий тайм поєдинку був дещо змазаний аж трьома повітряним тривогами і господарям так і не вдалося відігратися 0:1.

Після цього матчу у Дніпра-1 38 очок і він посідає першу сходинку в турнірній таблиці. У Руха 33 пунктів і команда знаходиться на п'ятому місці.