Сергій Сидорчук зглянувся на суперника і забив автогол у чемпіонаті Бельгії

30.01.2024 23:29

Український півзахисник Сергій Сидорчук забив у власні ворота у матчі бельгійської першості

Вестерло Сергія Сидорчука у матчі 23-го туру першості Бельгії приймав Серкль Брюгге. Наш співвітчизник вийшов на полі із стартовим свистком і відіграв увесь матч.

У першому таймі Вестерло фактично забезпечив собі перемогу, забивши чотири м'ячі у ворота суперника до 31-ї хвилини. Аж тоді над опонентами зглянувся Сидорчук, який допоміг їм уникнути розгрому до перерви, перегравши власного воротаря.

В підсумку, 4:2 – перемога господарів, які набрали 25 очок і піднялися на 10-те місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Бельгії. Ліга Жюпіле. 23 тур

Вестерло – Серкль Брюгге – 4:2 (4:1)

Голи: Йоу (7, 19), Мадсен (22), Вермант (31) – Сидорчук (33, автогол), Назіньо (90+4).

На 69-й хвилині вилучений Ромменс (Вестерло) – пряма червона картка.

Промінь у пітьмі: іспанська газета насипала українському нападнику Валенсії Роману Яремчуку