Промінь у пітьмі: іспанська газета насипала українському нападнику Валенсії Роману Яремчуку

29.01.2024 20:39

Видання Valencia Plaza доволі несподівано позитивно оцінило гру українського форварда Валенсії Романа Яремчука у матчі чемпіонату Іспанії проти Атлетико, який Кажани програли в Мадриді з рахунком 0:2.

Футболіст нашої національної команди вийшов на заміну на 55-й хвилині і отримав від газети найвищий серед польових гравців команди Рубана Барахи бал — п’ятірку.

«Він вийшов на поле у ​​другому таймі і був одним із небагатьох, хто створив хоч якусь небезпеку для суперника», — йдеться у коментарі видання до оцінки Яремчука.

За той час, що він провів у грі, Роман 10 разів торкнувся м’яча, віддав дві точні передачі з п'яти (точність — 40%), одного разу пробив у площину воріт та виграв два з трьох двобоїв.