Сергій Мізін: «Рахунок 1:0 в матчі Динамо, вважаю, буде непоганим. Головне — не пропустити»

03.08.2022 10:00
Фото fcdynamo.com

В ексклюзивному коментарі для КОМАНДИ1 колишній півзахисник Динамо Сергій МІЗІН розповів про свої очікування напередодні поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо — Штурм.

— Я чекаю на вихід Динамо до наступної стадію турніру, — сказав Мізін. — На мій погляд, динамівці набагато досвідченіші за свого опонента, а це може стати ключовим чинником у цьому протистоянні. Так, кияни на клубному рівні до матчів із Фенербахче не грали в офіційних поєдинках понад півроку. Проте команда змогла продемонструвати характер, особливо у Стамбулі. Важко сказати, як фізично Динамо матиме вигляд у матчах зі Штурмом, але те, що поєдинки проти Фенербахче допоможуть, це факт.

— Це вже стає звичним, що динамівці свої єврокубкові поєдинки проводять поза Україною. Це є великий мінус для нашої команди?

— Зараз до цього треба звикнути. На жаль, ми від цього поки що нікуди не дінемося. І як показав поєдинок проти того ж таки Фенербахче, у Польщі Динамо має дуже серйозну підтримку.

— Це протистояння буде складнішим, ніж із Фенербахче?

— Так. Австрійські команди чимось схожі на німецькі, де превалює ігрова дисципліна, вони грають у силовій манері. Але я не думаю, що для Динамо це буде сюрпризом. Я вже сказав про досвід команди, і тренер у киян знає, як досягати результату…

— Яким буде ваш прогноз на цей матч?

— Хотілося б, звичайно, виграти з якнайбільшим рахунком, але й — 1:0 теж, вважаю, буде непогано. Головне — не пропустити.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Против Яремчука? Киевское Динамо узнало соперников в раунде плей-офф ЛЧ

Лента новостей