Сергій Ковальов: «Шахтар та Марсель спробують вирішити питання в основний час»

Фото shakhtar.com

Минулого тижня Шахтар провів свій перший офіційний матч у 2024 році. У рамках 1/16 фіналу Ліги Європи підопічні Маріно Пушича зіграли внічию з Марселем (2:2). Напередодні матчу-відповіді у Франції сайт zbirna.com поговорив з колишнім півзахисником Шахтаря та збірної України Сергієм КОВАЛЬОВИМ.

— Сергію, у першій грі проти Марселя Шахтар відскочив?

— Звичайно, що Шахтареві пощастило, коли вони зрівняли рахунок у компенсований час. Але якщо говорити загалом по грі, то гірники не заслуговували на поразку. Вважаю, що нічия — справедливий підсумок зустрічі.

— У Франції буде важче?

— Безперечно. І насамперед це стосується зміни головного тренера. Ця ситуація може додати емоцій колективу. До того ж, Марселю необхідно реабілітуватися перед своїми вболівальниками за невдалі результати останнім часом. І матч проти Шахтаря може стати відправною точкою для французів.

— У цій зустрічі, який може бути козир у гірників?

— Швидше за все, Марсель спробує діяти в атакувальному ключі, трибуни, вважаю, не дозволять команді грати в інший футбол. Відповідно, у Шахтаря може з'явитися більше вільних зон, а якісно використовувати контратаки гірники можуть за рахунок індивідуальних дій того ж Зубкова Егіналду, Бондаренка, Судакова.

— Як гадаєш, опоненти відпрацьовували серію 11-метрових ударів?

— На це, можливо, було звернено увагу, але не стільки, щоб на цьому наголошувати. Напевно, обидва суперники спробують вирішити питання в основний час.

— Спробуй спрогнозувати результат матчу Марсель — Шахтар?

— Я вже сказав, що, на мій погляд, французи намагатимуться грати в атакуючий футбол, тому простору в їхніх оборонних порядках буде більше. Також можна досягти позитивного результату, якщо футболісти Шахтаря компактно зіграють у захисті, і це стосується всієї команди, щоб дати якнайменше свободи лідерам Марселя, зокрема Обамеянгу. Всі ці нюанси в комплексі можуть дати можливість українській команді досягти бажаного. Тому поставлю на мінімальну перемогу гостей — 2:1.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино