Сандерленд з Русином зазнав другої поразки: як себе проявив українець у грі з Вотфордом

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
69
1 голос
Назарій Русин. Фото: Google
Сандерленд Назарія Русина зазнав виїзної поразки від Вотфорда (1:2) в рамках сьомого туру англійського Чемпіоншипу. Українець вийшов на поле у другому таймі гри.

В рамках сьомого туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд програв Вотфорду. У першому таймі гості пропустили гол від Ебоселе.

На початку другого тайму Ісідор зрівняв рахунок. Перемогу Вотфорду приніс реалізований пенальті Деле-Башіром. Сандерленд зазнав другої поразки у чемпіонаті.

Українець Назарій Русин вийшов на поле на 74-й хвилині, замінивши автора єдиного голу своєї команди. Українець нічим не відзначився на футбольному полі у ті хвилини.

Чемпіонат Англії – Чемпіоншип

Сьомий тур, 28 вересня

Вотфорд – Сандерленд – 2:1 (1:0)

Голи: Ебоселе, 28, Деле-Башіру, 84 (пенальті) – Ісідор, 49

• Русин має контракт з англійським клубом до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює українця в два мільйони євро.
  • Назарій викликався до складу національної збірної України, але ще не дебютував. Провів 12 ігор (забив сім голів) в молодіжній збірній України.
  • Сандерленд розташувався на третій сходинці в турнірній таблиці, набравши 15 балів.