Руслан Ротань: «Ми з колегами багато разів переглядали матч із Англією на Євро-2020»

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
548
0 голосів
Руслан Ротань: «Ми з колегами багато разів переглядали матч із Англією на Євро-2020»
ротань-прес-22-03-23-2

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Руслан ротань прокоментував прийдешній матч з Англією

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Руслан Ротань виступив на прес-конференції перед поєдинком відбірного турніру Євро-2024 з Англією, який відбудеться 26 березня в Лондоні на Вемблі (початок – о 19.00 за київським часом).

– Яку інформацію вам дав контрольний матч із Брентфордом? Чому він був настільки закритим?

– Якби всі бажаючі змогли потрапити на матч, то зібрався би повний стадіон. Була проблема з організацією не лише для нашої асоціації, а й для самого Брентфорда, який організовував поєдинок. Гра була важливою в плані того, що ми давно не збиралися, мало тренувань проводимо разом. Такі матчі дають можливість краще відчути зв’язки, налагодити взаємодії між ланками.

– Чи ви аналізували попередній поєдинок з Англією на Євро-2020? Чи визначилися зі складом на завтрашню гру?

– По складу зараз немає сенсу розмовляти. Ми маємо у голові склад, завтра всі його побачать. Що стосується попередньої гри на Євро, то ми з колегами багато разів її переглядали. Висновки будемо робити, особливо щодо гри при стандартах. Розуміємо, яка буде атмосфера на Вемблі. Добре знаємо Англію, яка входить до світового топ-5, як я вже казав. Ми мріємо грати в таких матчах, отримуємо від них задоволення. Завтра в цій прекрасній країні на прекрасному стадіоні із прекрасною командою ми готові показати чудову гру. Будемо битися за результат, який нас буде влаштовувати.

– Ви нині – виконувач обов’язків головного тренера збірної України, а також наставник молодіжної збірної й Олександрії. Як вам удається суміщати ці роботи? Чи додає позитиву вчорашня перемога команди U-21?

– Наразі «молодіжка» додає нам упевненості, це дуже гарний знак. Щодо моєї посади, то завтра матч, я виконую обов’язки головного тренера національної збірної, тому сконцентрований на цій грі. Післязавтра зранку вирушаю в Італію на поєдинок молодіжної збірної. Зараз усі ми, як і вся країна, маємо ситуацію, з якої потрібно вийти. Я не міг відмовитися, коли мене запросили на цю посаду на матч з Англією, – це було би непатріотично з мого боку. Концентруємося на завтрашньому поєдинку.

Нагадаємо, поєдинок між збірними Англії та України у Лондоні на стадіоні Уемблі розпочнеться завтра о 19.00 за київським часом.

Головні дійові особи збірної України оцінили гру з Брентфордом