Головні дійові особи збірної України оцінили гру з Брентфордом

24.03.2023 16:02

Головний тренер збірної України Руслан Ротань і захисник національної команди Олександр Сваток — про поєдинок з англійським Брентфордом В

Фото УАФ

23 березня збірна України в Лондоні провела спаринг із командою Брентфорд В і здобула перемогу з рахунком 2:0. Поєдинок відбувся в межах підготовки до стартового матчу синьо-жовтих у відбірному турнірі Євро-2024 — з Англією.

«Гра підготовча, я вважаю, що матч дуже хороший перед нашим недільним поєдинком. Важливо в цей період часу, коли тренувань мало, проводити такі матчі, де ми можемо відчути впевненість. Хлопці провели гарну зустріч, поставилися професіонально. Але я їм сказав, що в неділю поєдинок буде на 300% складнішим у плані стадіону, мотивації збірної Англії, самовіддачі, гри один в один, чим славиться суперник.

На жаль, у нас трішки занедужав Сидорчук, довелося вносити корективи, тому Буяльський відіграв повний матч. Ми зробили такі перестановки, оскільки Віталій пропустив останній поєдинок Динамо, тож був свіжішим і відіграв два тайми. У Сидорчука вже немає температури, тому очікуємо на те, що він приєднається до групи.

Зінченко отримав відпочинок, оскільки в нього зараз велике навантаження. Він провів 120 хвилин у Лізі Європи, зіграв матч АПЛ. Він виснажений, йому потрібно добре відновитися.

Через спаринг із Брентфордом ми готуємося до важливої для нашої країни гри. Далі тренування будуть спрямовані на відновлення й тактику, де ми обов'язково повинні додати.

Мене влаштовує мотивація хлопців, їхнє ставлення до роботи. Гравці поставилися до спарингу як справжні професіонали. Вони й є такими, так потрібно тримати й далі», — приводить слова наставника синьо-жовтих Руслана Ротаня офіційний сайт УАФ.

«Приємно забивати завжди, навіть у товариській грі. Маліновський дуже добре подав, і мені вдалося забити гол. Взаєморозуміння з Матвієнком? Воно було непоганим, намагалися грати в свою гру.

Будемо далі готуватися до поєдинку з Англією. Єгор Ярмолюк? Радий його зустріти, давно не бачилися», — сказав Олександр Сваток, автор одного з голів у ворота Брентфорда.

Нагадаємо, що матч відбору Євро-2024 між збірними Англії та України відбудеться 26 березня в Лондоні (початок — о 19.00 за київським часом).

Олександр Піхальонок: "Перед стартом кваліфікації, звичайно, хвилювання є"