Руслан Маліновський з дружиною влаштували у Бергамо благодійний обід: віртуально були присутні багато зірок футболу (фото)

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
1017
0 голосів
Руслан Маліновський з дружиною влаштували у Бергамо благодійний обід: віртуально були присутні багато зірок футболу (фото)
роксана-1-min

Півзахисник збірної України та італійської Аталанти Руслан Маліновський разом зі своєю дружиною Роксаною влаштували в одному з закладів Бергамо благодійний обід, на якому, крім іншого, відвідувачам пропонувалося придбати ігрові футболки зірок світового футболу й нашої національної команди.

Серед лотів були присутні майки з автографами Кевіна де Брюйне, Джордана Пікфорда, Рішарлісона, Бернарду Сілви, Фернандіньо, Віталія Миколенка, Олександра Зінченка, Андрія Ярмоленка, Олександра Караваєва, Миколи Шапаренка, Миколи Матвієнка, Михайла Мудрика та, звісно, самого Руслана Маліновського.

Мілновський: «Найголовнішою командою України є армія»

«Я пишаюся своїм народом. Пам’ятаю, яким було життя 20 років тому, коли батьки повинні були працювати на двох роботах, щоб утримувати сім’ю. У Бергамо я знайшов так багато людей з великим серцем. Багато шанувальників прийшли до мене, щоб запитати, як вони можуть допомогти.

Наш президент Зеленський не втік. Країна з ним, тому що він вирішив чинити опір, хоче жити в мирі, жити в Європі й з Європою, а не з тими, хто приходить до вас додому та займає вашу терасу. У мене нема повідомлення до путіна. Всі злочинці будуть покарані.

Найголовнішою командою України є армія. Насамперед ми підтримуємо дітей, які, можливо, втратили батьків, та людей з Маріуполя», — сказав Маліновський.

До речі, серед гостей заходу був й заступник мера Бергамо Серджіо Ганді та консул України у Мілані Станіслав Плахотнюк. За данними видання Вergamo & Sport на заході було зібрано 42 171 євро.