Рух розійшовся миром зі словаками і підписав ще одного бразильця

28.01.2023 19:46
Категории: Новини

Львівський Рух на закордонному зборі у Хорватії провів перший спаринг

Фото fcrukh.com

Підопічні Леоніда Кучука з'ясовували стосунки з одним з лідерів чемпіонату Словаччини – ФК ДАК. Суперництво точилося на зустрічних курсах, але все ж, більше нагод відзначитися мали львів'яни.

І найкращу з них – на 67-й хвилині, коли Mар'ян Mисик після передачі Соломона опинився на ударній позиції, але програв дуель воротарю словаків. Відтак, незважаючи на всі зусилля учасників протистояння вирвати перемогу, було зафіксовано нульову нічию.

Товариський матч

Рух (Україна) – ДАК (Словаччина) – 0:0

Рух: Паньків (Ледвій, 46), Роман, Веремієнко, Дідик, Лях, Слюсар, Довгий, Альваренга (Едсон, 73), Соломон, Карабін (Мисик, 66), Климчук.

Слід зазначити, що лави Руха поповнив ще один бразилець – Джеферсон, який раніше виступав за Греміо, але сьогодні його не було навіть серед запасних. Натомість повернувся з оренди його земляк Едсон.

Більше не буде виступати за Рух Богдан Бойчук, з яким розірвано угоду за обопільною згодою сторін.

В ці дні знаходиться в Хорватії й молодіжний склад Руха, який поступився в спарингах сербському Колубару (0:1) та словенській Гориці (0:3). Нагадаємо, що підопічні Віталія Пономарьова готуються до поєдинку юнацької ліги УЄФА з італійським Інтером.

Дніпро-1 вже не розраховує на досвідчених виконавців: гарячі подробиці

Лента новостей

Українські інтернет казино