Рух поступився Карпатам: відбулося перше львівське дербі в УПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
81
1 голос
Епізод матчу Рух – Карпати. Фото: ФК Рух
Рух та Карпати зіграли в першому львівському дербі за участі цих команд у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Владислава Лупашка.

Карпати святкували перемогу над Рухом з рахунком 1:0. У першому таймі гри команди не радували стовідсотковими можливостями. Були лише напівмоменти. Перший по-справжньому небезпечний епізод стався на 36-й хвилині гри: Мірошніченко вибив м’яч з пустих воріт після удару Климчука. А через сім хвилин карпатівці отримали право на виконання штрафного удару: Мірошниченко виконав подачу, яку замкнув Педросо.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ РУХ – КАРПАТИ

Після перерви на футбольному полі була більш жвавіша гра. Бруніньйо змарнував шанс після передачі Чачуа, невдало обробивши м’яч і не був вихід один на один з голкіпером. На 75-й хвилині Роман влучив у каркас воріт Карпат. Згодом Квасниця мав зрівнювати рахунок, але при добиванні пробив вище воріт з кількох метрів. Подібний момент мав Сапуга, але пробив не влучно. Останні хвилини були складними для гравців Карпат, але вони вистояли.

У наступному турі чемпіонату України, 25 жовтня, Рух прийме одеський Чорноморець (початок гри – о 15:30), а наступного дня Карпати вдома зустрінеться з київською Оболонню (початок поєдинку – о 18:00).