Львівський Рух накивав п'ятами із зони перехідних матчів

04.06.2023 17:09

Львівський Рух зумів уникнути перехідних матчів за право виступати у Прем'єр-лізі

Фото УПЛ

Львівський Рух у домашньому поєдинку 30-го туру чемпіонату України зустрічався з Олександрією. Підопічні Віталія Пономарьова дуже хотіли уникнути перехідних матчів, а для повної гарантії від участі у них львів'янам потрібна була лише перемога.

Мала турнірну мотивацію і Олександрія, адже у разі успіху потрапляла до єврокубків. Незважаючи на все це перший тайм вийшов не надто цікавим, з обмаллю моментів і без голів. Більше нервували наставники команд, причому Руслань Ротань навіть отримав жовту картку.

Не надто відрізнявся від першого і другий тайм, у якому також забитими м'ячами і не пахло. Отже, нічия 0:0.

Рух з 32 очками посів підсумкове 11-те місце в нинішній першості України. Олександрія завершила сезон на шостій позиції, пролетівши повз кваліфікацію Ліги конференцій.