Шахтар здивував Європу: український клуб потрапив у солідний рейтинг

02.06.2023 19:03
Категории: Новини

Компанія 21st Group, що займається Big Data в галузі спорту і співпрацює з Англійською Прем’єр-лігою, представила свій рейтинг найефективніших клубів світу.

За основу підрахунку було взято результати з урахуванням вкладених у клуб коштів. До топ-10 потрапив і чемпіон України Шахтар. Гірники замкнули першу десятку.

До топ-10 рейтингу увійшли представники восьми країн. Варто відзначити ефективність Португалії, яка делегувала одразу три клуби — Бенфіку, Порту та Брагу. Прикметно, що саме в такій послідовності команди фінішували в крайньому чемпіонаті країни. При цьому Бенфіка очолила рейтинг від 21st Group, Порту розташувався на другому місці, Брага — на сьомому.

У ТОП-10 найефективніших клубів лише два представники чемпіонатів великої п’ятірки. І тут не обійшлося без українського та шахтарського сліду. Брайтон, який очолює екснаставник гірників Роберто Де Дзербі, посів шосте місце. Німецький Фрайбург став восьмим.

Якщо говорити про «український слід», наголосимо ще й на показниках польського Ракува, в якому виступає українець Владислав Кочергін. Клуб із Ченстохови, який цього сезону вперше в історії виграв чемпіонат країни, став третім у світі з ефективності. Що цікаво, четверте місце, на думку аналітиків, у боснійського Зринськи.

До першої десятки рейтингу також увійшли бразильський Палмейрас та норвезький Буде-Глімт.

Лента новостей

Українські інтернет казино