Рух ледь не зіпсував тренерський дебют Едмара

23.10.2022 17:23

Напередодні поєдинку між Рухом і Mеталістом 1925 у відставку було відправлено керманича харків’ян Валерія Кривенцова. І сьогодні обов’язки головного тренера гостей виконував екс-гравець національної збірної України Едмар, котрому допомагав ще один відомий у минулому футболіст — Олег Голодюк.

Фото metalist1925.com

У дебюті складно було комусь із суперників віддати ініціативу, а перший гольовий момент виник біля володінь Юрія Паньківа, аж поки на 17-й хвилині львів’янин Роман Дідик ледь не зрізав м’яч у свої ворота, але на його щастя господарів виручила поперечина. Львів’яни вийшли вперед доволі неочікувано. Після розіграшу стандартного положення харків'яни загубили біля своїх воріт Олексія Довгого, який майстерно скористався таким подарунком — 1:0. До речі, опорний півзахисник львів'ян забиває вже у третьому матчі поспіль.

На початку другого тайму зобов'язаний був відновити паритет Андрій Борячук, проте він примудрився з меж воротарського майданчика запустити м'яч у «молоко». На 65-й хвилині центрфорвард гостей знову промахнувся з вигідного становища.

Усе ж, Металіст 1925 не заслуговував на поразку. На 89-й хвилині в колотнечі біля воріт господарів Артем Габелок проштовхнув м’яч до сітки — 1:1.