Роман Яремчук результативно взяв участь у проході своєї Бенфіки в плей-офф Ліги чемпіонів

09.08.2022 23:22

Португальська Бенфіка й на виїзді обіграла датський Мідтьюлланн, хоча дещо скромніше, ніж розбила суперника у Лісабоні. У Данії була зафіксована перемога гостей з рахунком 3:1, а на Да Луж Орли здолали опонента — 4:1.

У сьогоднішньому матчі форвард Бенфіки Роман Яремчук вийшов на заміну одразу по перерві й на 88-й хвилині відзначився результативно передачею на Діого Гонсалвеша, який забив останній м’яч у зустрічі.

Нагадаємо, що в плей-офф раунді ЛЧ Бенфіка зійдеться з переможцем пари Штурм (Грац, Австрія) — Динамо (Київ, Україна). Прямо зараз український клуб б’ється за це право на чужому стадіоні Меркур Арена. Перед двома екстра-таймами загальний рахунок протистояння нічийний — 1:1.