Роман Безус забив розкішний м'яч у чемпіонаті Кіпру (відео)

28.01.2024 15:02

Український півзахисник Роман Безус відзначився голом у чемпіонаті Кіпру

Омонія Романа Безуса в поєдинку 21-го туру чемпіонату Кіпру приймала Пафос. Українець відіграв увесь матч, для початку відмітившись жовтою карткою на 12-й хвилині.

Далі справи пішли краще – Безус міг стати автором гольової передачі, однак після йогт навісу партнер головою пробив у поперечину.

Тим не менш, на 28-й хвилині наш співвітчизник таки досяг свого. Після класної поперечної передачі Безус головою чудово закинув м'яч під самісіньку стійку і зрівняв рахунок у зустрічі.

В нинішньому сезоні Роман провів 24 матчі за Омонію, забив 10 м'ячів і зробив три результативні передачі.

Сам поєдинок завершився поразкою команди Безуса – 1:2. Омонія з 39-ма очками посідає 6-те місце в турнірній таблиці.