Рома зіграла внічию з Евертоном: участь взяли два гравці збірної України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1807
1 голос
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
У рамках підготовки до наступного футбольного сезону англійський Евертон Віталія Миколенка та італійська Рома Артема Довбика зустрілися у контрольному матчі. Матч завершився внічию 1:1.

У першому таймі матчу Пеллегріні вивів вперед Рому. Після перерви Калверт-Льюїн зрівняв рахунок.

Гравці збірної України Віталій Миколенко (Евертон) та Артем Довбик (Рома) відіграли повністю матч. Результативними діями не відзначилися.

В АПЛ Евертон стартує 17 серпня домашнім матчем з Брайтоном (початок – о 17:00). Рома матч першого туру Серії А з Кальярі проведе 18 серпня (початок – о 21:45).

Контрольний матч

Евертон – Рома 1:1 (0:1)

Голи: Калверт-Льюїн, 62 - Пеллегріні, 39

• Віталій Миколенко в сезоні 2023/24 провів за Евертон 34 поєдинки, на його рахунку два голи.
  • Евертон із 40 набраними очками посів 15 місце в розіграші АПЛ сезону 2023/2024.
  • Артем Довбик у минулому сезоні провів 39 поєдинків у складі Жирони, в яких відзначився 27 голами та десятьма гольовими передачами, ставши найкращим бомбардиром Ла Ліги.
  • 2 серпня Рома оголосила про підписання Довбика.
  • Рома у кампанії 2023/2024 посіла шосту сходинку Серії А та отримала право зіграти на груповому етапі Ліги Європи.