Рома програла Ельфсборгу: як зіграв і яку оцінку отримав Довбик в Лізі Європи

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
21
1 голос
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Італійська Рома на виїзді поступилася Ельфсборгу у другому турі основного етапу Ліги Європи. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь шведської команди.

Наприкінці першого тайму гри Байду реалізував пенальті та вивів вперед шведську команду. Цей гол і став єдиним у зустрічі та приніс несподівану перемогу Ельфсборгу.

Українець Роман Яремчук поєдинок розпочав на лаві запасних і вийшов на заміну на 65-й хвилині, замінивши Шомуродова. Результативними діями не відзначився. Від сайту Flashscore отримав невисоку оцінку 6,4.

Ліга Європи, основний етап

Другий тур, 3 жовтня

Ельфсборг (Швеція) – Рома (Італія) 1:0 (1:0)

Гол: Байду, 44 (пен)

• У наступному турі європейських змагань Рома вдома зустрінеться з київським Динамо. Поєдинок відбудеться 24 жовтня (гра розпочнеться о 19:45 за київським часом).
  • Артем Довбик у сезоні 2024/25 років провів за Рому сім матчів у всіх офіційних турнірах: три голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського голеадора у 35 мільйонів євро рівно.
  • У наступному турі Серії А римляни на виїзді зіграють проти Монци. Поєдинок заплановано на 6 жовтня, початок гри о 19:00 за київським часом.