«Результат не стає на перший план»: Ребров чітко висловився про завдання на гру проти Молдови

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
581
1 голос
«Результат не стає на перший план»: Ребров чітко висловився про завдання на гру проти Молдови
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров поділився очікуваннями від товариської гри проти команди Молдови. Керманич жовто-синіх не став розкривати тактику на матч та склад, але запевнив, що з перших хвилин вийде Андрій Лунін.

Сергій Ребров в переддень товариського поєдинку проти Молдови поспілкувався з представниками ЗМІ на регламентній прессконференції.

Головний тренер синьо-жовтої дружини натякнув, що він знову проведе ротацію складу у порівнянні з матчем у Варшаві проти Польщі (1:3).

«Я вважаю, що дуже важливо дати можливість грати всім гравцям. У нас 26 футболістів і так не можна, щоб хтось приїхав і не зіграв у товариській зустрічі. Усі отримають шанс».

Також Сергій Станіславович запевнив, що відбувати номер завтра ніхто не буде. Він та його підопічні налаштовані реабілітуватися за поразку від Польщі і здобути перемогу. 

«У будь-якому разі результат важливий. Хто вважає, що результат неважливий? Всі результати важливі. Але результат [у товариських матчах] не стає на перший план. Йде підготовка до Євро».

На рахунок стартового складу фахівець делікатно промовчав, що і ясно, однак одну позицію все ж розкрив.

«Чи можна сподіватись, що вийде Лунін? Можна не сподіватись, усі розуміють, що вийде Андрій. Усі отримали шанс, завтра зіграє Андрій. У нас дуже гарні воротарі, вони грають на дуже хорошому рівні в Україні і Європи. Я дуже задоволений конкуренцією на цій позиції», –  сказав Ребров на прессконференції у Кишеневі.