«Решту побачите на Євро»: Ребров назвав найважливіший компонент сучасного футболу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
67
1 голос
«Решту побачите на Євро»: Ребров назвав найважливіший компонент сучасного футболу
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Наставник збірної України розповів про особливості протистояння збірним-суперницям на чемпіонаті Європи-2024, який 14 червня розпочнеться в Німеччині.

На чемпіонаті Європи-2024 з футболу зібрані найкращі гравці своїх країн, тому іноді доводиться підлаштовуватися під суперника. Про це заявив наставник збірної України Сергій Ребров.

«Стиль гри Реброва? Я вважаю, що для сучасного футболу дуже важлива швидкість. Решту побачите на Євро. На рівні національних команд зібрані найкращі гравці своїх країн, тому іноді доводиться підлаштовуватися під суперника. Також трапляються травми. Тому нашій збірній дуже важливо показати, що вона розуміє, як грати в рамках іншої схеми. Ми це показували у відбірковому циклі, і я переконаний, що продемонструємо і на Євро», — сказав Ребров в інтерв'ю пресслужбі УЄФА.

Раніше, збірна України випустила відеоролик перед Євро-2024 «Наші міста могли б приймати Євро, але вони борються за свободу», в якому знялися 13 гравців збірної України, міста яких постраждали від російської агресії або є тимчасово окупованими.

Нагадаємо, колишній гравець збірної Хорватії Дарійо Срна розповів журналу FourFourTwo про важливість виходу збірної України на чемпіонат Європи-2024.

  • 12 червня збірна України прибула до місця постійної дислокації на Євро-2024 - містечка Вісбаден;
  • згодом збірна України вирушить на Євро-2024, яке з 14 червня по 14 липня прийме Німеччина.

Календар збірної України на груповій стадії Євро-2024

  • 17 червня – Румунія – Україна
  • 21 червня – Словаччина – Україна
  • 26 червня – Україна – Бельгія