Реал з Луніним переграв Вільярреал: як українець дебютував у Ла Лізі-2024/25

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
12
1 голос
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
У рамках дев’ятого туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал вдома здобув перемогу над Вільярреалом. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь команди Андрія Луніна.

Реал у першому таймі вийшов вперед завдяки голу Вальверде. Після перерви він вже асистував Жуніору, який встановив остаточний рахунок.

Українець Андрій Лунін відіграв увесь матч, який став першим у нинішньому сезоні Ла-Ліги. Від сайту Flashscore Лунін, хоч і не пропустив жодного голу, отримав не високу оцінку – 6,8.

У десятому турі Ла Ліги, 19 жовтня, мадридський Реал на виїзді зіграє з Сельтою. Початок гри – о 22:00 за київським часом).

Чемпіонат Іспанії – Ла Ліга

Дев’ятий тур, 5 жовтня

Реал – Вільярреал – 2:0 (1:0)

Голи: Вальверде, 14; Жуніор, 73

• Transfermarkt оцінює українця у 25 мільйонів євро.
  • Лунін у складі збірної України провів 13 ігор, дебютувавши ще 23 березня 2018 року у товариському матчі з Саудівською Аравією (1:1). Андрій зіграв один матч на Євро-2024.
  • Після травми Куртуа Лунін зіграв із Ліллем в ЛЧ та отримав оцінки від статистичних порталів.