Реал переміг Челсі у матчі за участі українців: Лунін здійснив неймовірний сейв

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
3852
1 голос
У США відбувся товариський матч під егідою Soccer Champions Tour між мадридським Реалом та лондонським Челсі, який завершився перемогою команди Андрія Луніна.

Гра завершилася з рахунком  2:1. Всі голи були забиті у першому таймі поєдинку: у Реала забили Лукас Васкес та Браїм Діас, а потім у Челсі відзначився Ноні Мадуеке.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін після перерви замінив бельгійця Тібо Куртуа та зіграв 45 хвилин на нуль. В одному з епізодів українець врятував свою команду, здійснивши чудовий сейв.

Михайло Мудрик вийшов на заміну на 58-й хвилині та провів на полі 32 хвилини.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ РЕАЛ - ЧЕЛСІ

Soccer Champions Tour

Реал (Іспанія) – Челсі (Англія) – 2:1 (2:1)

Голи: Лукас Васкес, 19, Браїм Діас, 27 – Ноні Мадуеке, 39

Реал: Куртуа (Лунін, 46), Фран Гарсія, Рюдігер (Рамон, 78), Мілітао (Асенсіо, 66), Васкес, Себальос, Модрич (Агуадо Еррера, 83), Мартін, Браїм Діас (Обрадор, 78), Вінісіус Жуніор (Пас, 66), Родріго (Латаса, 66).

Челсі: Йоргенсен, Гюсто, Бадьяшіль, Колуїлл, Джеймс (Фофана, 70), Лавія (Кайседо, 58), Фернандес, Стерлінг (Мудрик, 58), Нкунку, Мадуеке, Гію (Дьюзбері-Холл, 66).

Попередження: Лунін, 67.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року. Протягом сезону 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • У сезоні 2023/24 років Лунін відіграв у светрі королівського клубу у 31-му матчі в усіх офіційних турнірах (Ла Ліга, Кубок Іспанії, Ліга чемпіонів): 32 пропущені голи, 12 поєдинків «на нуль».
  • Контракт українського стража воріт з Реалом чинний до 30 червня 2025 року.