Призначення Любеновича в Інгулець затримується: журналіст назвав перешкоду

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1411
1 голос
Призначення Любеновича в Інгулець затримується: журналіст назвав перешкоду
Желько Любенович. Фото: ФК Минай
Журналіст Володимир Звєров прокоментував заплутану ситуацію з призначенням Желько Любеновича, в якій задіяні два українські клуби – Минай та Інгулець.

Футбольному клубу Інгульцю, щоб призначити головним тренером сербського спеціаліста Желько Любеновича, спершу потрібно звільнити Владислава Лупашка. Про це заявив журналіст ПроФутбол Володимир Звєров.

«Інгульцю, щоб призначити головним тренером Желько Любеновича, потрібно звільнити Владислава Лупашка. А наскільки я чув, Лупашко за документами досі є тренером Інгульця, його трудова книжка лежить в клубі, контракт між ним та клубом з Петрового не розірваний», - сказав Звєров.

За словами журналіста, Любенович повернувся до Миная, можливо, що поки що.

«Олександр Поворознюк говорив, що Інгулець розриває контракт з Лупашком та відпускає його. Розриваємо та розірвали - зараз ця історія вирішується. І поки вона вирішується, Любенович не може стати тренером Інгульця. І він повертається в Минай. Поки що. Любенович вже починав розмови про кадрові історії в Інгульці, в нього вже були питання стосовно майбутнього певних футболістів. Але зараз ця історія йде на паузу», - зазначив журналіст в ефірі програми ПроФутбол.

  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Інгулець посів перше місце, набравши 67 залікових балів (відрив від Карпат склад два очки).
  • В сезоні 2024/25 років клуб з Петрового знову виступатиме в Українській Прем’єр-лізі.
  • У якості тренера Желько Любенович працював у луганській Зорі, закарпатському Минаї та обіймав посаду асистента у сербських клубах Железнічар та Раднічки.