«Привніс у нашу гру багато креативу»: Джилардіно похвалив Малиновського за матч проти Роми

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
41
1 голос
Руслан Малиновський. Фото: Google
Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно прокоментував підсумок поєдинку четвертого туру Серії А проти Роми (1:1), виокремивши українського півзахисника  «грифонів» Руслана Малиновського.

Напередодні, 15 вересня, Дженоа у поєдинку четвертого туру Серії А зіграла у результативну нічию з римською Ромою (1:1).

Український півзахисник генуезької команди Руслан Малиновський, з’явився на полі по перерві, замінивши на 46 хвилині норвезького хавбека Мортена Торсбю. І хоч результативними діями нашому співвітчизнику відзначитися не вдалося, його гру високо оцінив наставник Дженоа Альберто Джилардіно.

«Якби нам пощастило, ми могли б домогтися більшого. Я задоволений виходом Малиновського, він привніс у нашу гру багато креативу і якості.

Малиновський плюс три форварди? Ця схема може бути варіантом – в залежності від нашого суперника і хвилини матчу. Сьогодні у мене не було Мессіаса і Дзанолі, які могли б вписатися в цю схему. Ми тримаємо цю ідею в голові», – цитує Джилардіно TMW.

• Після чотирьох турів Дженоа має в активі п’ять очок та займає десяте місце у турнірній таблиці італійської Серії А.
  • У наступному турі «грифони» на виїзді зіграють проти Венеції. Поєдинок буде зіграно 21 вересня. Початок гри у місті на воді о 16:00 за київським часом.
  • Руслан Малиновський у сезоні 2024/25 рр. провів за Дженоа п’ять матчів: одна результативна передача.