Преса Словаччини тріумфує: «Це – нереальні відчуття! Ми залишили там наші серця і душу»

01.09.2023 17:01

Преса Словаччини у повному захваті від результату протистояння у плей-офф Ліги конференцій між трнавським Спартаком і Дніпром-1

Фото scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 у вчорашньому матчі-відповіді плей-офф Ліги конференцій у додатковий час поступився трнавському Спартаку (1:2) і достроково завершив євросезон. Словацькі ЗМІ святкують перемогу, не приховуючи емоцій.

Sportnet

«Трнава це зробила! Вона вийшла у європейську осінь, вигравши в овертаймі у Дніпра-1», – радіє Sportnet.

«Вперше в історії словацького футболу в груповій фазі єврокубкових змагань буде два його представники, оскільки братиславський Слован також виступатиме в Лізі конференцій.

«Це – нереальні відчуття, ми залишили там наші серця і душу за 120 хвилин. Вся команда заслужила на цей результат. У нас ніхто не вірив після першого матчу проти Леха, але ми довели, що в нас є сила. Цей успіх належить усій Трнаві», – цитує видання капітана Спартака  Мартіна Міковича.

Trnavsky Hlas

«Святкуй, Трнаво! У яскравому овертаймі Спартак» переміг Дніпро-1 і вийшов до Ліги конференцій», – захоплюється Trnavsky Hlas.

Після пропущеного голу Дніпро-1 виклався з усіх сил і на півгодини відкинув Спартак в оборону. Проте захист «янголів» встояв і дозволив собі лише одну серйозну нагоду для  Піхальонка, який на 20-й хвилині випробував Такача неприємним ударом з-за меж штрафного.

Але на 60-й хвилині Дніпро-1 здобув винагороду. Горбунов мав багато вільного часу для навісу з лівого флангу, після якого Горосіто невдало відправив м'яч у власні ворота.

На 107-й хвилині трнавська частина глядачів вибухнула радістю. Даніель зробив навіс з лівого флангу, Паур не влучив у ворота, але Буката швидким ударом вивів Трнаву вперед», – описує матч медіапортал.

Sport

«Трнава це зробила! У Словаччини в груповому раунді вперше дві команди! У довготривалій драмі виграв Спартак!», – тріумфує Sport.

«Спартак мав чисельну перевагу з 98-ї хвилини, коли Бабенко отримав червону картку за фол проти Офорі. Вирішальний гол у матчі-відповіді було забито на 106-й хвилині. Мікович навісом розшукав Паура, який не забив, але Буката з близької відстані відправив м'яч у ворота.

Шанси Дніпра-1 на результативний результат ще більше зменшилися на 108-й хвилині, коли після другої жовтої картки червону отримав Горін. Однак через сім хвилин вони були в одному кроці від пенальті,однак VAR визнав гру Штетіни у межах правил. Спартаківці втримали результат і після фінального свистка могли порадіти виходу в Лігу конференцій», – підсумовує Sport.