Дніпро-1 безславно закінчив для себе єврокубковий сезон

31.08.2023 23:38
Фото scdnipro1.com.ua

Матч-відповідь проти словацького Спартака для Дніпра-1 розпочався гірше не придумаєш. Вже на 3-й хвилині Даніель, розібравшись з Рубчинським відкрив рахунок. Це стало холодним душем для підопічних Валерія Городова. І взагалі перший тайм пройшов за переваги Спартака, у всякому разі, за гольовими моментами.

Напевно в перерві були зроблені корективи, тому що в другій 45-хвилинці Дніпро-1 заворушився і почав створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Хоча гол словаки забили самі собі… Класний удар головою вийшов у Горосіто. 1:1.

Кінцівка другого тайму знову пройшла за переваги Спартака, але гра перейшла в овертайм. В якому сильнішою була словацька команда. Спочатку на 99-й хвилині вилучення заробив Бабенко. А вже на 106-й хвилині Буката забив другий гол. І коли через дві хвилини червону картку отримав Горін, доля зустрічі стала зрозумілою...

В нинішньому сезоні Дніпро-1 починав з Ліги чемпіонів, потім була Ліга Європи і Ліга конференцій, а тепер у дніпрян завдання — сконцентруватися на внутрішній арені… Прикро!

Ліга конференцій. Плей-офф раунд. Матч-відповідь (перший матч — 1:1).

Дніпро-1 (Україна) — Спартак (Словаччина) — 1:2 (в  додатковий час)

Голи: Данієль (3), Горосіто (61, автогол), Буката (106).

Дніпро-1: Кінарейкін, Мирошніченко (Танчик, 119), Сваток, Кравець, Каплієнко (Горбунов, 46), Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Леднєв (Бланко, 46), Білл (Філіппов, 77), Гуцуляк.

Спартак: Такач, Коштрна (Сулек, 46), Штетіна, Горосіто, Мікович, Желкович, Офорі (Прохазка, 113), Коша, Даніель, Байнович (Буката, 91), Рістовскі (Азанго, 91).

Попередження:  Бланко (82) — Сулек (46). Вилучення: Бабенко (99), Горін (108).