Преса Португалії: «Шахтар справляв враження крихкої команди»

20.09.2023 15:02

Преса Португалії розхвалила автора дубля у ворота Шахтаря в матчі Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар вчора стартував у груповому раунді Ліги чемпіонів-2023/24 з поразки від Порту у Гамбурзі (1:3). ЗМІ Португалії задоволені грою своєї команди.

A Bola

«Головне для донецького Шахтаря: зупинити Галено непросто», – підкреслює A Bola.

«Келсі забив єдиний м'яч української команди, ставши новим гравцем, який відзначився за Шахтар у Лізі чемпіонів. При цьому молодому венесуельцю ледве виповнилося 19 років і 54 дні...

24-річний воротар Дмитро Різник є постійним гравцем української команди і, незважаючи на три пропущених м'ячі, він зробив чудовий сейв і уникнув четвертого гола», – аналізує дії двох героїв Шахтаря португальське видання.

Maisfutebol

«Це був не гала-вечір, а Галено-вечір», – каламбурить Maisfutebol.

«Порту грав із суперником, який не міг йому протистояти. По правді кажучи, неможливо порівняти команду, яка знаходиться у кризі, аналогічній шлюбній, з іншою, яка живе в реальності тяжких наслідків військового конфлікту. З 2014 року, коли стадіон Шахтаря опинився під окупацією через конфлікт на Донбасі, він базувався у Львові, Харкові, Києві чи Варшаві, тепер він має свій дім у Лізі чемпіонів в Гамбурзі», – вважає газета.

Sapo de Sporto

«Аналіз: шоу Галено в Гамбурзі у найкращому матчі Порту за останній час», – пише Sapo de Sporto.

«Підопічні Сержіо Консейсау досить вражаюче виступили в Гамбурзі, на тимчасовому стадіоні донецького Шахтаря, у своїєму найкращому матчі останнього часу, з відносною легкістю перемігши чемпіона України з рахунком 3:1. Для визначення остаточного результату вистачило години. Але це було яскраво: Галено сяяв, як зірка і забезпечив тріумф «синьо-білих» у 1-му турі Ліги чемпіонів-2023/24.

Шахтар справляв враження крихкої команди, особливо в обороні, але недовго. У чудовій контратаці на 13-й хвилині Конопля навісив, а Келсі зрівняв рахунок ударом головою. І через дві хвилини знову Галено приніс спокій партнерам. Після цього Шахтар не зміг відновитися і після божевільних перших швидкісних 15 хвилин відкрився на швидкості, а «синьо-білі» цілком закономірно забили втретє», – підсумовує Sapo de Sporto.