Гольова перестрілка у першому таймі вирішила долю протистояння між Шахтарем та Порту

19.09.2023 23:54

Донецький Шахтар розпочав груповий раунд Ліги чемпіонів-2023/24 поєдинком із Порту

Сьогодні в Гамбурзі донецький Шахтар у якості номінального господаря у 1-му турі Ліги чемпіонів приймав Порту.

Перший тайм пройшов просто у шаленому темпі і за великої кількості забитих м'ячів. На гол Галено уже на 8-й хвилині, влучним ударом головою відповів Келсі, що вперше відзначився у Лізі чемпіонів.

Невдовзі жахлива помилка Сікана призвела до перехоплення м'яча і дублю Галено, а риску під першою половиною зустріч підвів Таремі – 3:1.

Як виявилося, він став останнім у зустрічі. Після перерви команди відзначитися голами не змогли, незважаючи на декілька непоганих моментів у обох воріт.

Ліга чемпіонів. Група Н. 1 тур

Шахтар (Україна) – Порту (Португалія) – 1:3 (1:3)

Голи: Келсі (13) – Галено (8, 15), Таремі (29).

Шахтар: Різник, Міроші, Ракіцький, Лемкін (Азаров, 65), Конопля (Гочолейшвілі, 76), Степаненко (Бондаренко, 65), Назарина, Судаков, Зубков, Сікан (Егіналдо, 81), Келсі (Кащук, 65).

Порту: Діогу Кошта, Жоау Маріу (Санчес, 73), Пепе, Карму, Еуштакіу, Зайду (Венделл, 46), Хайме (Гонсалес, 73), Андре, Франку (Боржеш, 82), Варела, Галено (Консейсау, 90+1), Таремі.

Попередження: Сікан (6), Степаненко (31), Конопля (76) – Карму (4), Жоау Маріу (54).

В наступному турі Ліги чемпіонів донецький Шахтар 4 жовтня на виїзді зустрічатиметься з Антверпеном.

Несподіваний поворот: в УАФ назвали місце, де збірна України зіграє наступний матч відбору Євро-2024