Преса Німеччини в істериці: «Що відбувається з нашою збірною?»

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
1072
циганков-нім-1-min

Преса Німеччини після товариського поєдинку проти України стривожена грою своєї команди

Збірна Німеччини у своєму 1000-му поєдинку в історії вчора у Бремені на Везерштадіоні зіграла внічию з Україною (3:3). Німецькі ЗМІ дуже задоволені атмосферою матчу і не надто – грою своєї команди.

Kicker

«Замість прориву – тривожний дзвіночок: Флік перебуватиме під тиском», – вважає авторитетне видання Kicker.

«Збірна Німеччини хотіла скористатися з 1000-го матчу в своїй історії, щоб виправити погане враження від березневого спарингу проти Бельгії (2:3) і відновити надії прихильників на успішний виступ на домашньому чемпіонаті Європи через рік.

Натомість вболівальники стривожені і бояться, що Євро-2024 стане четвертим турнірним фіаско поспіль. Ця гра потребує пояснень наставника, який весь час демонстрував здивування поруч із полем і відразу після фінального свистка залишив його.

Сам же ювілейний поєдинок пройшов так, як і сподівався Німецький футбольний союз. Через 11 років Бремен знову прийняв матч національної команди, а зображення на полі та трибунах створили гідну атмосферу для цієї пам’ятної гри.

Багато синьо-жовтих прапорів та футболок на трибунах свідчили про велику кількість українських уболівальників. Повсюди можна було побачити вияви солідарності з країною, яка постраждала від російської загарбницької війни, і особливу увагу було приділено дітям-біженцям, які мусили залишити Україну», – підкреслює газета.

Sport Bild

«Це малувато, герре Флік!» – звертається до головного тренера збірної Німеччини Sport Bild.

«Що відбувається з нашою збірною? У матчі проти України (3:3) команда Хансі Фліка знову продемонструвала просто катастрофічну гру. За 369 днів до старту чемпіонату Європи немає жодних ознак прогресу. Форма збірної насторожує!

Німеччина виграла лише три з останніх дев’яти матчів – проти футбольних карликів Оману, Коста-Ріки та Перу. Не менш шокуюче, що в останніх 14-ти зустрічах ми лише двічі не пропускали (2-0 проти Оману та Перу). Це малувато, герре Флік!» – невдоволене видання.

Sport Buzzer

«Фестиваль помилок у ювілейному матчі: збірна Німеччини ледь не збанкрутувала у поєдинку з Україною», – констатує Sport Buzzer.

«Незважаючи на дуже непереконливий захист, збірна Німеччини все ж змогла зіграти внічию в ювілейному матчі проти України. Два голи у фінальні хвилини принаймні трохи порадували засмучену бременську публіку. Як і в товариському поєдинку проти Бельгії наприкінці березня, команда Фліка знову продемонструвала повну неготовність до Євро-2024, особливо в обороні. На Везерштадіоні недарма було чутно гучні скандування – «Україна! Україна!»

Що ж, рівно за рік до старту домашнього чемпіонату Європи Хансі Флік і його збірна в особливому 1000-му матчі знову зіпсували всім настрій. Якщо благодійна гра була присвячена підтримці України, то з точки зору футболу це був сумнівний вечір для НФС. У перерві на трибунах лунали свистки вболівальників, що вимагали змін у грі. Таким чином, тиск на Фліка зростає перед матчами з Польщею та Колумбією», – пише медіапортал.

Rheinische Post

«Збірна Німеччини врятувала нічию проти України в своєму 1000-му міжнародному матчі», – відзначає Rheinische Post.

«Гол Віктора Циганкова та автогол Антоніо Рюдігера не лише дали змогу гостям з України перехопити ініціативу, але й виявили слабкі місця господарів у обороні. Після помилки Матіаса Гінтера з Фрайбурга і дубля Циганкова це відчуття лише посилилося.

Експеримент Хансі Фліка у обороні із трьох виконавців – Ніко Шлоттербека, Матіаса Гінтера і Антоніо Рюдіґера, який тренер зробив уперше, виявився надзвичайно дірявим. Дефіцит швидкості та безліч слабких місць у обороні викликали сильне роздратування наставника на лаві запасних. Відповідно, у другому таймі експеримент згорнули і перейшли на гру у чотири захисники.

За рахунку 1:3 невдоволення вболівальників зростало з кожною хвилиною. Зрештою, після голів Хавертца та Кімміха, німцям у останній момент вдалося уникнути ще одного банкрутства», – коментує Rheinische Post.

Український легіонер не врятував свою команду від вильоту з вищого дивізіону (відео)