Віктор Циганков відзначився дублем у матчі зі збірною Німеччини

12.06.2023 21:00

Збірна України у товариському матчі зіграла з командою Німеччини

Фото УАФ

Сьогодні у Бремені на Везерштадіоні збірна Німеччини приймала Україну в 1000-му матчі у своїй історії. Для нашої ж команди це був перший поєдинок під керівництвом Сергія Реброва.

Новий наставник «синьо-жовтих» у стартовому складі випустив перевірених виконавців, за виключенням Руслана Маліновського, який залишився на лаві запасних. Ганс-Дітер Флік в свою чергу спростував плітки про гру німців резервом і теж виставив бойовий склад.

Поєдинок почався з атак господарів, які мали шанс відкрити рахунок вже на 2-й хвилині після жахливої помилки Михайла Мудрика, однак Ніклас Фюллькруг трохи не влучив у ворота. Втім на 6-й хвилині він, не без допомоги рикошету, таки пробив Трубіна – 1:0.

Однак несподівано розвитку неміцька перевага не отримала. Збірна України перехопила ініціативу і на 19-й хвилині Олександр Тимчик віддав передачу на Віктора Циганкова, який увірвався у штрафний майданчик бундестім і правою ногою спрямував м'яч у ворота.

Більше того, через чотири хвилини українці вийшли уперед. Той же Тимчик прострілив з правого флангу, Мудрик пробив і рикошетом віл Рюдігера м'яч опинився у сітці – 2:1.

Під занавіс тайму Лерой Сане зі штрафного струснув поперечку наших воріт і команди пішли на перерву.

А на 56-й хвилині підопічні Реброва забили втретє. Артем Довбик відібрав м'яч у Матіаса Гінтера у штрафному німців і викотив передачу на Віктора Циганкова, який не схибив – 3:1.

Втім, програвати у своєму 1000-му матчі збірній Німеччині не хотілося і на 83-й хвилині Кай Хавертц протиснув Миколу Матвієнка й скоротив відставання у рахунку.

На 90-й же хвилині той же Хавертц увірвався у наш штрафний майданчик і там його збив Едуард Соболь. Пенальті реалізував Йозуа Кімміх – 3:3.

Товариський благодійний матч

Німеччина – Україна – 3:3 (1:2)

Голи: Фюллькруг (7), Хавертц (83), Кімміх (90+1, з пенальті) – Циганков (19, 56), Рюдігер (23, автогол).

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Раум (Генріхс, 71), Гінтер, Кімміх, Горецка (Мусіала, 62), Шлоттербек (Клостерманн, 46), Брандт (Віртц, 71), Сане, Вольф (Хофманн, 62), Фюллькруг (Хавертц, 46).

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко (Соболь, 78), Забарний, Тимчик, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78) Циганков (Зубков, 71), Ярмоленко (Маліновський, 65), Довбик (Ванат, 65).

Попередження: Маліновський (90).

Свій наступний матч збірна України проведе 16 червня. У відбірному поєдинку Євро-2024 «синьо-жовті» зіграють у Скоп'є з Північною Македонією.