Преса Італії: «Гол Ярмоленка привів «Скуадру адзурру» до страждань у другому таймі»

13.09.2023 15:01

Преса Італії дуже задоволена грою своєї команди у вчорашньому матчі з Україною

Фото УАФ

Збірна України у матчі 6-го туру кваліфікації Євро-2024 в Мілані поступилася Італії (1:2). Італійські ЗМІ особливо відзначили авторів забитих м'ячів.

Gazzetta dello Sport

«Італія перемогла Україну завдяки супер-Фраттезі: перший успіх Спаллетті», – радіє Gazzetta dello Sport.

«Півзахисник Інтера був кращим у першому таймі, забивши два м'ячі за 17 хвилин. Втім, гол Ярмоленка змусив нас переживати до самого кінця, але цей успіх заслужений через гостроатакувальну яскраву гру. Проте залишається відчуття того, що створено багато, а отримано надто мало. Аспект, над яким потрібно працювати з огляду на жовтень, коли ми будемо грати на виїзді з лідером групи – Англією. Тим не менш, чемпіонат Європи все ближче», – підкреслює газета.

Corriere dello Sport

«Італія виглядала, як Італія», – відзначає Corriere dello Sport.

«Так, це були ми. І саме тому, що ми є такими, є можливість знову досягнути результатів, які в минулому дозволяли нам радіти. Пам'ятаєте Італію перших півгодини? Саме ту, яка здатна збентежити Україну своїм бігом, рухами без м'яча, змінами темпу, агресією. Азбука.

Байдуже, якщо національна команда не грає у чудовий футбол: у них інший обов’язок, інша місія, вони повинні виграти, щоб вийти на Євро і, можливо, спробувати виграти його знову. І єдиний спосіб, у який це можна зробити  - демонструвати «італійський стиль» Він не означає виключно захист і контратаку: італійський стиль означає жертовність, компактність, міцність захисту, звичайно, увагу та характер», – аналізує видання.

Sport Mediaset

«Кваліфікація Євро-2024 – Італія-Україна 2:1: Фраттезі привів Спаллетті до першого успіху», – пише Sport Mediaset.

«Італія під керівництвом Лучано Спаллетті не допустила жодної помилки на Сан-Сіро та виграла з рахунком 2:1 в України. Щоправда, на 41-й хвилині гол Ярмоленка з «гольовою передачею» Дімарко відкрив матч і привів «Скуадру адзурру» до страждань у другому таймі. Цьому сприяли кілька втрачених моментів, через сейви Бущана і поперечина після удару Локателлі.

Ребров залишив на лаві запасних талановитого Мудрика, випустивши Ярмоленка з 1-ї хвилини з Судаковим у центрі і Довбиком попереду. І саме помилка Судакова дозволила Фраттезі відкрити рахунок, його падіння було такою невдачею, від якої півзахисник Шахтаря до кінця матчу так і не оговтався», – підсумовує Sport Mediaset.