Євро-2024. Гол Ярмоленка подарував Україні лише надію у матчі з Італією

12.09.2023 23:40

Збірна України поступилася Італії в поєдинку кваліфікації Євро-2024

Фото УАФ

Сьогодні в Мілані на стадіоні Сан-Сіро у матчі 6-го туру відбірного циклу Євро-2024 збірна України зустрічалася з Італією.

Наставник «синьо-жовтих» Сергій Ребров у порівнянні з поєдинком з Англією довірив місце у стартовому складі команди Артему Довбику та Андрію Ярмоленку і це принесло результат.

Хоча початок зустрічі був зовсім не за нашою командою. Давіде Фраттезі двічі скористався з грубих помилок у захисті гостей і відзначився дублем. Однак на 41-й хвилині саме зв'язка Довбик-Ярмоленко забезпечила нам гол у відповідь. Артем пробив, а Андрій холоднокровно зіграв на добиванні – 1:2.

У другому таймі італійці продовжили тиск на наші ворота і створили купу моментів у воріт Георгія Бущана. Довгий час кіпер рятував нашу команду, а на 68-й хвилині після удару Локателлі за українців зіграла поперечина.

В результаті 1:2 – поразка України, яка посідає у групі 3-тє місце.

Євро-2024. Відбірний турнір. 6 тур

Група С

Італія – Україна – 2:1 (2:1)

Голи: Фраттезі (12, 29) – Ярмоленко (41).

Італія: Доннарумма, Дімарко (Бірагі, 58), Бастоні, Скальвіні, Ді Лоренцо, Барелла (Крістанте, 84), Локателлі, Фраттезі, Дзакканьї (Ньонто, 58), Распадорі (Ретегі, 72), Дзаньоло (Орсоліні, 72).

Україна: Бущан, Миколенко, Кривцов, Забарний, Конопля, Степаненко (Сидорчук, 84), Зінченко (Буяльський, 75), Судаков, Циганков (Ванат, 75), Ярмоленко (Мудрик, 58), Довбик, (Яремчук, 58).

Попередження: Миколенко (38), Конопля (62), Степаненко (76), Забарний (78).

5 Мальта 5 0 0 5 1—11 0

У своєму наступному матчі відбору Євро-2024 збірна України 14 вересня зіграє з Північною Македонією.

Євро-2024. Хорвати одним рухом образили колишнього тренера збірної України: гаряча ситуація