Преса Греції — про матч Ліги чемпіонів Панатінаїкос — Дніпро-1: «Наша команда гралася з вогнем»

02.08.2023 15:02

Преса Греції віддала належне гравцям Дніпра-1 після вчорашнього матчу з Панатінаїкосом

Дніпро-1 у вчорашньому матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зіграв унічию з Панатінаїкосом (2:2) і за сумою двох поєдинків продовжить виступи у відборі Ліги Європи.

Грецькі ЗМІ виділяють роль Андража Шпорара у кінцевому успіху їхніх улюбленців.

Sport 24

«Панатінаїкос – Дніпро-1 – 2:2: чарівник Джурічич і бомбардир Шпорар вивели «конюшину» на Марсель», – радіє Sport 24.

«На відміну від першого матчу Панатінаїкос, незважаючи на перевагу у два м'ячі, грав з більшим хвилюванням. Схоже, забезпечений прохід у наступний раунд був уже в голові як Івана Йовановича, так і його гравців.

Але «конюшина» гралася з вогнем. Вони програвали по ходу зустрічі з рахунком 1:2, хоча забили першими, і дали українцям шанс повірити в успіх. У підсумку, однак, Панатінаїкос прорвався, коли зрівняв рахунок і втримав його до кінця матчу», – констатує видання.

Sport-FM

«Вогняний Шпорар повернув матч Панатінаїкоса у потрібний бік», – відзначає дії форварда Sport-FM.

«Панатінаїкос віддав ініціативу Дніпру-1, але завдяки неймовірному Шпорару, який забив два м'ячі, зіграв унічию 2:2 у Лізі чемпіонів і тепер стовідсотково зіграє у груповому раунді єврокубків.

Українці продемонстрували свою силу, спочатку зрівнявши рахунок після удару Довбика на 24-й хвилині, а потім вийшовши вперед зусиллями Сарапія на 54-й хвилині. Але кінцево не змогли подолати опір «конюшини», дограючи матч у меншості через вилучення Танчика на 75-й хвилині», – з полегшенням констатує медіапортал.

Sportime

«Панатінаїкос занервував, але Шпорар витягнув команду», – відзначає Sportime.

«Легких матчів у єврокубках не буває. Але Панатінаїкос завдяки нічиїй з гідним Дніпром-1 вийшов до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Українська команда поставила "конюшину" у дуже складне становище, незважаючи на те, що була змушена замінити воротаря.

Завдяки діям Довбика здавалося, що Панатінаїкосу потрібен другий опорний півзахисник, та й до того ж українці створювали гострі моменти. У кількох випадках оборона  господарів не спрацювала і історичний казус здавався не за горами. Особливо вразив страхітливий відсоток володіння м’ячем у першому таймі – 39 на 61 відсотків», – пише Sportime.